Indigo

Čistě přírodní bylinný prášek na vlasy Indigo dokáže zbarvit vlasy černým odstínem s chladným modrým odleskem. Indigo můžete zkombinovat i s čistou hennou. Dosáhnete tak tmavě červenohnědých až černým odstínů vlasů. Indigo je vhodné pouze pro tmavé vlasy.

Pokud máte vlasy světlé, je třeba nejprve obarvit vlasy čistou hennou a až poté můžete na vlasy použím Indigo!

Indigo, stejně tak jako ostatní bylinné prášky, dodá vlasům výživu a lesk. Jedná se o 100% přírodní čistou barvu na vlasy.

Použití: Pokud Indigo používáte poprvé, doporučuji nejprve vyzkoušet malé množství na prameni vlasů, abyste zjistili, jaké odstín vlasy získají!

Smíchejte 50 – 100 g prášku s teplou vodu (cca. 50°) v jednolitou hladkou pastu. Pastu je dobré udržovat stále teplou. Můžete misku s pastou mít například v teplé vodní lázni v umyvadle či jiné nádobě. Pastu nanášejte na mokré umyté vlasy pramínek po prameni, aby se barva dostala všude. K nanášení je dobré používat rukavice, jelikož barva zanechává odstín i na pokožce. Vlasy zabalte do igelitové fólie a přes ni ještě zamotejte ručník, aby vlasy byly neustále v teple. Pomoci si můžete i starší čepicí. Barvu nechte půbosit 30 min. – 2 hodiny, podle toho, jak chcete, aby výsledný odstín byl intenzivní. Nakonec barvu důkladně vymyjte pouze vodou. Druhý den můžete ještě vlasy umýt, tak jak jste zvyklí.

Upozornění: Pro dosažení ideálního odstínu by Indigo nemělo být smícháno s kyselou složkou, např. citronem či práškem Amla (obsahuje vysoký obsah vitamínu C).

Balení: 100g, 200g, 400g

KOUPIT